Бердянська міська рада - офіційний сайт

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков побував у Бердянську із робочою поїздкою

3 липня у Бердянськ у рамках робочої поїздки завітав заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков. Він побував на місці виконання робіт з ремонту самопливного каналізаційного колектору по Мелітопольському шосе, на котельні №6 ПрАТ “Приазовкурорт” та у виконкомі провів нараду з питань підготовки м. Бердянськ до опалювального сезону 2019/2020 років. У нараді також взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко, міський голова Володимир Чепурний, його заступники, представники сфери освіти, культури, управлінь та відділів виконкому, а також Бердянсьководоканалу та Бердянського підприємства теплових мереж.

У рамках обговорення підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років більш детально зупинилися на питанні забезпечення у новому опалювальному сезоні тепловою енергією споживачів, яких раніше опалювала котельня №6 ПрАТ “Приазовкурорт”. У цьому опалювальному періоді ПрАТ “Приазовкурорт” це відмовляється робити, тож потрібно зробити перепідключення споживачів до котельні №8. З місцевого бюджету були виділені кошти на розробку проектно-кошторисної документації. Орієнтовна кошторисна вартість робіт - 8 млн грн.

Як пояснила заступник міського голови Оксана Дєєва, проект готовий, але затримка за Облгазом, який не затверджує технічні умови на встановлення нового приладу обліку.

“Перед поїздкою у Бердянськ я переговорив із керівником Облгазу та попросив прискорити видачу технічних умов на котельню №8. Якщо протягом трьох днів питання не вирішиться, виходьте на мене, я зберу в обладміністрації усіх зацікавлених та будемо просувати це питання далі”, - відзначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

Міський голова попросив допомоги області і в ще одному питанні, яке також пов’язане із Облгазом. Мова іде про погодження проекту на встановлення приладу обліку у міському Палаці культури. Вже другий рік Облгаз висуває різні незначні зауваження і повертає документи без погодження.

Віктор Скобліков запевнив, що найближчими днями в облдержадміністрації буде проведена спільна нарада з Облгазом, де ці два питання обов’язково розглянуть.

На нараді у виконкомі також обговорили питання заборгованості населення перед Бердянським підприємством теплових мереж, через що може виникнути загроза неотримання номінації на газ на наступний опалювальний період, та інші питання.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков побував у Бердянську із робочою поїздкою