Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова привітав портовиків з Днем працівників морського та річкового флоту

Своє професійне свято працівники морського та річкового флоту України відзначають щорічно у першу неділю липня. Сьогодні, 5 липня, відбувся урочистий захід з нагоди цього свята. Портовики вже традиційно для мешканців та гостей міста організували “День відкритих дверей” і всі бажаючи мали нагоду подивитись потужності та специфіку роботи підприємства.

На святковий захід, що проходив біля адміністративної будівлі порту, завітав міський голова Володимир Чепурний: “Порт для Бердянська завжди мав особливе значення - це містоутворююче підприємство, яке дає гідну роботу великій кількості городян, сплачує податки у міський бюджет, і є морськими воротами. Зараз через військові дії та будівництво Керченського мосту Бердянський порт переживає складні часи, але, я сподіваюся, що найближчим часом ситуація зміниться на краще і порт запрацює із колишньою потужністю,  сподіваюсь, що буде підтримка уряду, яка надасть можливість стабільно запрацювати порту.

Від усього серця хочу побажати усім праівникам міцного здоров’я, миру, добробуту вашим родинам, а порту процвітання та нових високих досягнень!”, - зазначив у привітанні міський голова.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята Подякою міського голови було відзначено кілька працівників державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт».

До колективу, ветеранів галузі та присутніх з привітаннями звернулися начальник БФ “Адміністрації морських портів України” Олександр Барчан та в.о. директора ДП “Бердянський морський торговельний порт” Олександр Трощенков, які побажали професійних успіхів, міцного здоров’я, сімейного достатку та наголосили, що, незважаючи на тимчасові складності, керівництво докладає багато зусиль, щоб змінити ситуацію, і порт працював, працює і буде працювати. За професійні досягнення були відзначені представники колективу Подяками та грамотами Міністерства інфраструктури України, БФ “Адміністрації морських портів України”, ДП “Бердянський морський торговельний порт” та профспілки.

 

Міський голова привітав портовиків з Днем працівників морського та річкового флоту