Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олексій Холод привітав співробітників Бердянського відділу поліції із професійним святом

4 липня своє професійне свято відзначали співробітники Національної поліції України. А сьогодні в Бердянському відділі поліції ГУНП в Запорізькій області за участі ветеранів та гостей відбулися урочисті збори особового складу. Із привітаннями від міського голови та депутатського корпусу на захід завітали секретар міської ради Олексій Холод та помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович.

Вітаючи присутніх із професійним святом Олексій Холод відзначив співпрацю міської влади та Бердянського відділу поліції. “У нас декілька спільних міських програм, завдяки яким Бердянськ стає безпечнішим, кращим та чистішим. Від імені міського голови та депутатського корпусу дякую за співпрацю, бажаю здоров’я, удачі, мирного неба над головою та усього найкращого”.

За вагомий внесок у підтримку законності та правопорядку на території міста Бердянська, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України секретар міської ради вручив цінний подарунок – наручний годинник старшому слідчому слідчого відділу, майору поліції Ірині Діденко, інспектору відділу превенції, капітану поліції Ганні Антоненко, старшому оперуповноваженому відділу кримінальної поліції, майору поліції Олександру Ніколенку та поліцейському сектору реагування патрульної поліції № 4, старшому сержанту поліції Віталію Бондаренку. Найкращі співробітники поліції також були відзначені грамотами і подяками від міського голови.

Особовий склад та ветеранів також привітали начальник Бердянського відділу поліції, полковник поліції Володимир Вашедський, керівництво прокуратури, податкової та патрульного батальйону в/ч 3033 Національної гвардії України.

Під час заходу відбулося присвоєння чергових звань, відзначення переможців змагань зі стрільби серед жінок та чоловіків на першість Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області, присвячених 4-й річниці Дня Національної поліції України, а також вручення подарунків від організації ветеранів поліції. Грамотами та подарунками також були відзначені діти співробітників, які брали участь в обласному конкурсі дитячого малюнку на поліцейську тематику.

Секретар міської ради Олексій Холод привітав співробітників Бердянського відділу поліції із професійним святом