Бердянська міська рада - офіційний сайт

Волонтерів запрошують приєднатись до підрахунку безпритульних тварин у місті

З 27 по 29 липня в Бердянську вперше буде проходити підрахунок безпритульних тварин. У межах договору про співпрацю між управлінням житлово-комунального господарства та ФОП Копоч розпочинається робота зі створення реєстру безпритульних тварин міста.

Від завтра, 9 липня, на сайті https://animal-id.info розпочинається реєстрація волонтерів, які мають бажання допомогти в підрахунку собак. Розробниками системи територію міста розділено на 86 секторів, після реєстрації волонтерів кожному буде надіслано відеоінструкцію як проводити роботу та спеціальний мобільний додаток для введення інформації.

Як було відзначено сьогодні, 8 липня, начальником управління житлово-комунального господарства Олександром Романютою на круглому столі з питань зменшення кількості безпритульних тварин на вулицях міста, — це перший дієвий крок до створення реєстру безпритульних тварин та їх адопції, в подальшому буде створюватись реєстр домашніх тварин. До його наповнення будуть залучатись як державні, так і приватні ветеринарні лікарні міста.

Волонтерів запрошують приєднатись до підрахунку безпритульних тварин у місті