Бердянська міська рада - офіційний сайт

Звернення до керівників підприємств, організацій, установ, жителів та гостей м. Бердянськ

У зв’язку з тривалим підвищенням температури навколишнього середовища сформувався значний ризик можливості утворення пожеж в охоронних зонах ліній електропередачі 0,4-150 кВ, підстанцій та інших об’єктів енергетичної структури регіону, що може призвести до пошкодження вказаних об’єктів електроенергетики, випадків травмування населення та масового тривалого припинення електропостачання споживачів.

Для забезпечення надійної роботи об’єктів електроенергетики в умовах високих температур, з метою запобігання нещасним випадкам під час здійснення робіт в охоронних зонах електричних мереж та згідно з п.8 Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою КМУ від 04.03.1997 № 209, в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій забороняється виконувати будь-які дії, які можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

- влаштовувати будь-які звалища;

- складати добрива, корма, торф, солому, дрова, інші матеріали;

- розпалювати багаття та інше;

- допускати накопичення в потенційно пожежонебезпечних місцях легкозаймистих речовин.

Порушення правил поводження в охоронних зонах електричних мереж загрожує здоров’ю та життю як самих порушників, так і тих, хто їх оточує. Електрика за необачного з нею поводження може бути смертельно небезпечною!

Шановні батьки, працівники шкіл та інших навчальних закладів!

  • Роз'яснюйте дітям небезпечність електричних установок (повітряних ліній, трансформаторних підстанцій) у місцях їх розташування при порушенні елементарних правил безпеки.

  • Пильнуйте за тим, де і як проводять свій вільний час діти.

  • Не дозволяйте дітям влаштовувати ігри з м'ячем біля опор електропередачі та електроспоруд, залазити на дерева, які знаходяться поруч з повітряними лініями, проникати в розподільчі пристрої трансформаторних підстанцій.

Якщо Ви стали свідком розкрадання електрообладнання – кабелів, проводів ліній електропередач, устаткування трансформаторних підстанцій, обірваного проводу, пошкодженої електричної споруди – негайно повідомляйте про ці факти чергового диспетчера Бердянського міського району електричних мереж за тел.: (06153) 3-40-33, 3-53-34 (працює цілодобово).

Шановні бердянці та гості нашого міста! Цінуйте своє здоров’я і життя – дотримуйтесь правил електробезпеки!

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради

Звернення до керівників підприємств, організацій, установ, жителів та гостей м. Бердянськ