Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську активно йде процес приватизації кімнат мешканцями комунальних гуртожитків

У Бердянську налічується 45 гуртожитків, з яких 28 - комунальні. Кілька років тому мешканці саме комунальних гуртожитків отримали право приватизувати свої кімнати. Бердянці цим правом активно користуються.

Як розповіла сьогодні на розширеній апаратній нараді у виконкомі начальник управління житлово-комунального господарства Людмила Ніколаєнко, на сьогоднішній день в місті вже майже 2000 мешканців комунальних гуртожитків приватизували свої кімнати. Якщо говорити про кількість людей - це майже половина від усіх, що живуть в гуртожитках комунальної власності. Якщо говорити безпосередньо про кількість кімнат, то їх приватизовано 750. Це майже 40% від загальної кількості.

За словами Людмили Ніколаєнко, у Бердянську зроблено все можливе, щоб в рамках чинного законодавства спростити процедуру приватизації. І це дає свої плоди. Для порівняння в Запоріжжі жителі комунальних гуртожитків приватизували всього 138 кімнат, або 2,5% від загальної кількості.

А виконуюча обов'язки начальника управління комунального господарства Алла Тахтаджиєва-Поклад повідомила про те, що скоро кількість міських комунальних гуртожитків зросте. В даний момент йде процес передачі до Фонду держмайна приватизованого 10 років тому гуртожитку по вул. Піонерській, 59. Приватизація визнана судом незаконною. Як тільки дана процедура буде завершена, відразу ж почнеться інша - з прийняття цього гуртожитку у комунальну власність. Сесія міської ради в липні вже дала на це добро. Як тільки гуртожиток перейде у власність міста, його мешканці зможуть почати приватизацію.

У Бердянську активно йде процес приватизації кімнат мешканцями комунальних гуртожитків