Бердянська міська рада - офіційний сайт

“Перша ластівка”: рішенням міської громадської комісії з житлових питань надається службове житло для сімейного лікаря

Сьогодні, 19 липня, відбулося засідання міської громадської комісії з житлових питань при виконкомі, яке провів заступник міського голови Григорій Горячов. Розглядалося клопотання комунального некомерційного підприємства «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо надання службового житла для лікаря загальної практики — сімейного лікаря. Як відзначив депутат міської ради Євген Георгієв, з 2016 року діє міська програма про забезпечення житлом медичних працівників, наразі ще тривають проектні роботи, вже є готові проекти, але не має необхідного фінансування, і жодної квартири ще не було видано. “Прошу колег підтримати клопотання, це — перша ластівка і маю надію, що це початок, і в подальшому ми будемо вже на постійній основі виділяти житло нашим медикам”.

Депутат міської ради Ксенія Буханова також підтримала пропозицію та відзначила, що запропонований лікар користується повагою як серед колег, так і серед пацієнтів. Крім того, вона багатодітна мати, сама виховує трьох дітей, один з яких дитина з обмеженими можливостями і потребує особливої уваги.

Тож члени комісії одноголосно підтримали рішення про включення трикімнатної квартири до числа службових та надання її сімейному лікарю. Надалі за процедурою дане рішення буде затверджуватися на найближчому засіданні виконкому і після цього буде видаватися ордер на житло

“Перша ластівка”: рішенням міської громадської комісії з житлових питань надається службове житло для сімейного лікаря