Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги мешканців багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на обслуговуванні КП «Житлосервіс 2А»

Рішенням шістдесятої сесії Бердянської міської ради від 07 березня 2019 року № 38 введено в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів на території міста Бердянська.

Відповідно до даного рішення виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів в багатоквартирних житлових будинках обслуговуючої організації КП БМР «Житлосервіс-2а» визначено Приватне підприємство «Приватне багатогалузеве виробничо-комерційне мале підприємство «ЗЕВС» (далі - підприємство «ЗЕВС».

Виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів в мікрорайонах АКЗ, РТС також, визначено підприємство «ЗЕВС».

Власникам або наймачам, користувачам, у тому числі орендарям джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок на виконання вимог ст. 35-1 Закону України «Про відходи» необхідно укласти договори з виконавцями послуг на вивезення побутових відходів.

Підприємство «ЗЕВС», як виконавець послуг з поводження з побутовими відходами, визначений рішенням сесії Бердянської міської ради, починаючі з 01 червня 2019 року надає послугу з поводження з побутовими відходами.

За інформацією управління житлово-комунального господарства

До уваги мешканців багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на обслуговуванні КП «Житлосервіс 2А»