Бердянська міська рада - офіційний сайт

Опитування щодо стану розвитку міської інфраструктури та збереження довкілля

У зв’язку із реалізацією Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2027 року та з метою встановлення рівня задоволеності мешканців та гостей міста станом розвитку інфраструктури та збереження довкілля, управління житлово-комунального господарства запроваджує онлайн опитування за такими напрямками: санітарний та екологічний стан міста, стан міської інфраструктури.

Поділитися своєю думкою з цих питань можна до 01.09.2019 року. Банер з посиланням на анкету розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради в розділі «Житлово-комунальне господарство».

При голосуванні зверніть, будь ласка, увагу на критерії оцінювання, які вказані в дужках. У подальшому результати цього опитування будуть використані при плануванні роботи виконавчого комітету та його структурних підрозділів як індикатор якості впровадження заходів Стратегії розвитку м. Бердянськ на період до 2027 року.

Управління житлово-комунального господарства закликає мешканців та гостей міста долучитися до участі в оцінюванні, адже лише спільними зусиллями ми робимо наше місто охайним, безпечним та комфортним для проживання і відпочинку

Опитування щодо стану розвитку міської інфраструктури та збереження довкілля