Бердянська міська рада - офіційний сайт

На Координаційній раді учасників бойових дій при міському голові обговорили актуальні питання взаємодії

Про участь у Марші захисників України до Дня незалежності України, можливість отримання житла учасником АТО, а також обговорення проблемних питань соціальної підтримки учасників АТО на 2020 рік - цим питанням було присвячене чергове засідання Координаційній раді учасників бойових дій при міському голові.

Присутнім на засіданні членам ради Дмитро Зубович, голова Координаційної ради, помічник міського голови повідомив, що до Дня незалежності представники Руху ветеранів України організовують в Києві Марш захисників України. Він поінформував про організаційні питання щодо участі, наголосивши, що участь добровільна, запрошуються учасники бойових дій та військовослужбовці, члени родин загиблих, волонтери.

Було повідомлено, що на найближчому засіданні виконкому буде прийнято рішення про надання житла учаснику АТО, бійцю Національної гвардії України в/ч 3033 як службового житла, вже пройдені всі процедури з погодження та підготовки документів. Члени ради також погодили Положення про раду зі змінами та пропозиціями та обговорили доцільність внесення змін та пропозицій до міської програми з соціальної підтримки учасників АТО на 2020 рік.

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови від 18.01.2019 № 8-р була створена Координаційна рада учасників бойових дій, до складу якої ввійшли окрім громадських організацій ветеранів АТО, також волонтерські організації, командири військових частин, які базуються в місті, військовий комісар та представники відділу поліції.

На Координаційній раді учасників бойових дій при міському голові обговорили актуальні питання взаємодії