Бердянська міська рада - офіційний сайт

Он-лайн трансляція проведення конкурсного відбору на заміщення посад керівників закладів освіти міста

О 8-00 розпочалась он-лайн трансляція проведення конкурсного відбору на заміщення посад керівників закладів освіти міста. Відео доступне для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Сьогодні, 8 серпня, участь у конкурсному відборі беруть участь кандидати на посаду директорів гімназії №1 “Надія”, Бердянського муніципального ліцею, ЗОШ №4, ЗОШ №13 та ЗОШ №20. Згідно Положення про конкурс на посаду керівників закладів освіти міста Бердянська, що належать до комунальної форми власності відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2019 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988, Положення про інклюзивно - ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2017 року № 545, та інших нормативно - правових актів у сфері освіти (у письмовому вигляді).

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти (до 20 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведення презентації.

Конкурсна комісія упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, та оприлюднює результати конкурсу на веб - сайтах Бердянської міської ради або відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Он-лайн трансляція проведення конкурсного відбору на заміщення посад керівників закладів освіти міста