Бердянська міська рада - офіційний сайт

Дотримання температурних обмежень руху вантажного транспорту, шумового режиму, облаштування місць відстою та схема руху транспорту

На нараді з суб’єктами господарювання, які здійснюють вантажні перевезення по м. Бердянськ, за присутністю депутатів міської ради, представників управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, поліції, ДП “АМПУ” обговорили ситуацію щодо руху вантажного транспорту по території міста. Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Романюта, надходять численні скарги від мешканців міста щодо руху вантажівок по житловим масивам, що призводить до порушення шумового режиму, руйнування будівель та доріг. На території міста водії влаштували відстій машин, що заважає руху транспорту дорогами міста. Він повідомив, що на найближчу сесію міської ради виноситься проект рішення щодо розробки паспортів доріг та схеми дорожнього руху, які будуть розробляти спеціалізовані організації. Тож метою зустрічі було обговорення дотримання перевізниками шумового режиму, норм навантаження та облаштування можливих місць відстою машин за межами міста. У свою чергу начальник відділу транспорту та зв’язку виконкому Ірина Удовиченко наголосила, що водії не дотримуються температурного обмеження руху вантажного транспорту по території міста, норм навантаження про що наголошували власникам на попередніх зустрічах.

Про роботу вагових комплексів в м. Бердянськ розповів представник Укртрансбезпеки в Запорізькій області, старший інспектор Олег Руєв. З 1 червня по 11 липня було здійснено 160 вибіркових зважувань великогабаритного транспорту. Лише 10% - мали перевищення ваги, що призвело до накладання штрафу на загальну суму 2 027 евро. Як відзначив заступник директора ДП “АМПУ” Віталій Бур’ян, в 2019 році було зафіксовано 11 випадків перегрузу машин, що прийшли до порту. Про шляхи вирішення проблеми руху вантажного транспорту центральною частиною міста і взагалі по території, виконання контрольної функції поліції з цього питання поінформував начальник відділу превенції Бердянського відділу поліції ГУНП Запорізькій області Денис Буц.

Загалом майже дві години проходило обговорення пропозицій щодо урегулювання вантажних перевезень по м. Бердянськ. Було вирішено опрацювати надані пропозиції учасників заходу, ще раз рекомендувати суб’єктами господарювання, які здійснюють вантажні перевезення, дотримуватись температурних обмежень руху, службам виконкому вжити заходів щодо встановлення обмежувальних знаків, вивчити можливість організації місць відстою транспорту та звернутися до власників складів щодо надання інформації про наявність можливості відстою машин на їх територіях.

Дотримання температурних обмежень руху вантажного транспорту, шумового режиму, облаштування місць відстою та схема руху транспорту