Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську вже втретє проводиться захід “Арт-локація “Поруч та разом”

З 29 по 31 серпня на базі дитячого оздоровчого центру “Червона гвоздика” проходитиме захід “Арт-локація “Поруч та разом”. За рахунок місцевого бюджету в рамках муніципальної Програми соціального захисту виділені кошти в сумі 189 тис.грн. на відпочинок 101 особи з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

У заході беруть участь п’ять громадських організацій: Бердянська регіональна асоціація інвалідів, Бердянська територіальна організація українського товариського суспільства глухих, Бердянське відділення Всеукраїнської організації товариства сліпих, Бердянське товариство сліпих, “Розвиток особистості дитини плюс”.

Мешканці міста з особливими потребами відпочинуть на березі Азовського моря. Зможуть насолодитися спелеокамерою, кисневими коктейлями, відвідають “Хутір розваг” та “Село майстрів”, де для них будуть проведені різноманітні майстер-класи. На спорт-майданчику учасники заходу зможуть повчитися грати у гольф, навчаться танцювати Зумбу, відвідають зоопарк “Сафарі”. Кожен учасник обиратиме для себе щось цікаве та корисне.

У Бердянську вже втретє проводиться захід “Арт-локація “Поруч та разом”