Бердянська міська рада - офіційний сайт

Опитування жителів щодо доцільності та опрацювання механізму впровадження муніципальної картки жителя Бердянська

Шановні жителі міста! Виконавчий комітет Бердянської міської ради вивчає доцільність та опрацьовує механізм впровадження муніципальної картки жителя Бердянська. В якості експертів до роботи залучені представники бердянських відділень трьох держаних банків - “Ощадбанку”, “Укргазбанку” та “Приватбанку”.
Система "Картка бердянця" має на меті підвищити соціальний захист населення (у тому числі надання пільг за рахунок бюджету м. Бердянськ соціально-незахищеним громадянам), впорядкувати механізм надання пільг, їх облік та адресність, розвиток безготівкових форм розрахунків, створення зручних сучасних сервісів для всіх мешканців міста.
Ми вважаємо, що впровадження муніципальної картки надасть можливість виокремити жителів Бердянська, які мають право на пільговий проїзд, від жителів інших міст, які приїжджають до Бердянська. Можливо до картки будуть підключені інші пільги, електронні послуги, знижки аптечних мереж, магазинів тощо. Зараз вивчається досвід інших міст, обраховуються варіанти функціоналу картки, проводиться робота з суб’єктами господарювання щодо їх участі у проекті.
Ми запрошуємо долучитися до цього процесу жителів міста та відповісти на кілька запитань, заповнивши онлайн-форму опитувального листа.

Шановні бердянці, ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при прийнятті рішення щодо впровадження муніципальної картки жителя Бердянська.

Опитування жителів щодо доцільності та опрацювання механізму впровадження муніципальної картки жителя Бердянська