Бердянська міська рада - офіційний сайт

На базі ДОЦ "Червона гвоздика" пройшов четвертий з’їзд родин інвалідів війни та родин загиблих в АТО бійців

У Бердянську вже четвертий рік поспіль проходить регіональний з’їзд родин інвалідів війни та родин загиблих в АТО бійців. Його організатором виступає громадська організація "Товариство ветеранів АТО Бердянськ" за сприяння міського голови Володимира Чепурного та народного депутата України Олександра Пономарьова. На базі ДОЦ "Червона гвоздика" зібралися більше 50 осіб з Бердянська, Якимівського та Більмацького районів. На офіційному відкритті заходу побували секретар міської ради Олексій Холод, помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членами їх сімей, голова громадської організації "Товариство ветеранів АТО Бердянськ" Дмитро Зубович та помічник народного депутата України Олександра Пономарьова, депутат міської ради Володимир Безверхий.

“Ми збираємо родини загиблих в АТО бійців та ветеранів-інвалідів війни на узбережжі Азовського моря, щоб вони відпочили і відволіклися від проблем. Це наш ще один спосіб подякувати людям за те, що у нас спокійно, що на сході України вони захищають наші рубежі і спокій на нашій землі. Це висловлення невеликої подяки таким родинам”, - відзначив секретар міської ради Олексій Холод.

У рамках регіонального з’їзду учасники спілкувалися у колі друзів, відпочивали на морі, відвідали дельфінарій та зоопарк. Для дітей були організовані ігрові зони, спортивні змагання та різноманітні розваги на "Хуторах" (майстер-класи, дегустація національних страв, майстерня ковалів).

На базі ДОЦ "Червона гвоздика" пройшов четвертий з’їзд родин інвалідів війни та родин загиблих в АТО бійців