Бердянська міська рада - офіційний сайт

Першокурсники Бердянського державного педагогічного університету пройшли посвяту у студенти

Уже за традицією перший день нового навчального року першокурсники Бердянського державного педагогічного університету зустрічають на Приморській площі. Тут вони проходять урочисту посвяту у студенти. У цьому році БДПУ прийняв у свою дружню студентську родину більше 1700 осіб, які виявили бажання опановувати бакалаврські та магістерські програми.

Першим нових студентів привітав ректор університету Ігор Богданов.

“Відсьогодні усі ми єдина дружня шеститисячна родина студентів та працівників БДПУ. Закликаю вас органічно поєднувати відпочинок на узбережжі Азовського моря із навчанням. Університет має усе необхідне — відповідну матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення, і найголовніше — бажання зробити з вас справжніх фахівців. Впевнений, що разом ми зробимо ще багато корисних справ задля розвитку університету, нашого рідного міста та держави”, відзначив ректор університету.

Від імені міського голови Володимира Чепурного із початком нового навчального року першокурсників привітала його заступник Юлія Дойнова, яка сама є випускницею Бердянського державного педагогічного університету. Вона побажала студентам плідної праці, успіхів у навчанні та втілення задумів і мрій.

Першокурсники Бердянського державного педагогічного університету пройшли посвяту у студенти