Бердянська міська рада - офіційний сайт

Запрошення на „BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINE”

З метою надання роз'яснень та допомоги у запровадженні і застосуванні принципів НАССР, за сприяння обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області, Асоціацією з інтеграції НАССР (м. Київ) 18 вересня 2019 року в Запорізькій обласній філармонії заплановано проведення Форуму „BUSINESS FORUM НАССР IN UKRAINE”.

На Форумі будуть розглянуті такі питання, як: нове законодавство щодо продуктів харчування; система НАССР; 7 принципів, 12 кроків; реєстрація потужностей та програми-передумови системи НАССР; застосування методів кольорового кодування в процедурах клінінгу; ефективний контроль шкідників згідно з вимогами НАССР на підприємствах з обігом харчових продуктів; ризик – орієнтований підхід при перевірках тощо.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів” всіх операторів ринку харчових продуктів зобов'язано з 20 вересня 2019 року запровадити на своїх потужностях постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР.