Бердянська міська рада - офіційний сайт

СТАХУРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ (30.12.1950 р.н.)

Трудова біографія Стахурського Олександра Дмитровича розпочалася в 1974 році на Бердянському дослідному нафтомаслозаводі (ВАТ "АЗМОЛ").

Олександр Дмитрович пройшов шлях з посади оператора, інженера-технолога, заступника начальника цеху, начальника виробничого відділу, головного інженера заводу до голови правління ВАТ "АЗМОЛ" (липень 1995 року).

Завдяки вмілому керівництву Олександра Дмитровича., підприємство "Азовські мастила та оливи" в роки економічного спаду ‑ одне з небагатьох у Бердянську, яке працювало без зупинок і не втратило лідируючих позицій у нафтопереробній галузі.

За великі досягнення в професійній діяльності Стахурський Олександр Дмитрович був удостоєний звання Почесний Академік Української Нафтогазової Академії.

Тричі був обираний депутатом Запорізької обласної ради, очолював комісію з питань екології й раціонального природокористування. Починаючи з 2006 року неодноразово був обраний депутатом Бердянської міської ради.

За вагомий внесок у соціальний розвиток промисловості міста та країни Указом Президента України Стахурському Олександру Дмитровичу було присвоєно звання "Заслужений працівник промисловості України". Був нагороджений Золотим Знаком Українського Союзу промисловців і підприємців.

Рішенням сесії Бердянської міської ради в 2010 році Стахурському Олександру Дмитровичу було присвоєно звання "Почесний громадянин міста Бердянська".

СТАХУРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ (30.12.1950 р.н.)