Бердянська міська рада - офіційний сайт

Привітання із Днем міста та 76-ю річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників

Шановні бердянці! Дорогі ветерани! У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День рідного міста. Цьогоріч ми святкуємо 76-у річницю визволення Бердянська від нацистських загарбників та 192 років з дня його заснування!

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Бердянськ. Дякуємо всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста. А особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і розруху, але вистояли, не втратили віри, і відродили місто. Вітаємо також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому.

Дорогі бердянці! Всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці задля розбудови та розвитку нашого міста, а загалом – і всієї України. Вітаємо кожну родину. Нехай свято буде світлим і радісним, нехай у ваших домівках панують мир і злагода. Щиро бажаємо усім міцного здоров’я, щастя у житті, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах.

Міський голова В.П. Чепурний

Секретар міської ради О.О. Холод

Привітання із Днем міста та 76-ю річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників