Бердянська міська рада - офіційний сайт

На позачерговій сесії виділені кошти на початок капітального ремонту колектору та на ремонт доріг міста

Сьогодні 27 вересня відбулася позачергова 68 сесія міської ради. Як відзначив міський голова Володимир Чепурний, її проведення обумовлено необхідністю внесення змін до міського бюджету у зв’язку з надходженням субвенції державного бюджету на соціально-економічний розвиток в сумі 6 млн.грн та обласного бюджету по видаткам до програми сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради.

Депутати міської ради розглянули 15 проектів рішень, внесли зміни до цільових міських програм. Зокрема 6 млн. грн державної субвенції були розподілені на початок проведення капітального ремонту колектору в сумі 4 млн 50 тис грн, та 1 млн. 950 тис грн виділено на капітальний ремонт дороги по вул. Бахчисарайська.

Відповідаючи на питання депутатів щодо перспектив виділення коштів з державного бюджету на ремонт колектору, який зруйнувався у січні поточного року і наразі функціонує за тимчасовим трубопроводом, заступник міського голови Григорій Горячов повідомив наступне. На сесії обласної ради, яка відбулася минулого тижня, депутати обласної ради підтримали запропоновані зміни та внесли до програми “Питна вода Запорізької області” реконструкцію колектору у Бердянську, але поки що без підтвердження фінансування. Затверджений загальний обсяг фінансування складає 30 600, 248 тис грн, у т.ч. кошти з державного бюджету 21 794, 088 тис грн, з обласного бюджету 7925,544 тис грн та з місцевого бюджету на умовах співфінансування 880,616 тис грн. Крім того, на ім’я нового прем’єр-міністра були вже направлені листи з проханням виділити фінансування з державного бюджету і зараз оновлюється пакет документів до нового Міністерства розвитку громад та територій.

Крім того, були внесені зміни до кількох цільових програм.

У межах субвенції обласного бюджету по видаткам до програми сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради 140 тис. грн було направлено на ремонт тротуару по вул. Центральна, 22/69 та 110 тис на капітальний ремонт внутрішньодворової території по вул. Хавкіна, 1/6.

У результаті економії проведення тендерної процедури на закупівлю ангіографічного обладнання утворилась економія, яка була направлена на капітальний ремонт дороги по вул. Херсонська в сумі 499 тис.грн, 300 тис. грн було передбачено на капітальний ремонт міського Палацу культури.

На позачерговій сесії виділені кошти на початок капітального ремонту колектору та на ремонт доріг міста