Бердянська міська рада - офіційний сайт

Танець — це життя: спеціальність БДПУ “Хореографія” відзначила 20 років з дня створення

Свято танцю, сучасної та класичної хореографії, щирі емоції від зустрічей друзів чекали всіх присутніх у великій залі міського палацу культури ім. Т.Г.Шевченко в суботу, 12 жовтня. Слова вдячності від випускників Бердянського державного педагогічного університету та захоплення від колег звучали з нагоди 20-річчя з дня створення спеціальності «Хореографія» в БДПУ.

Випускники-хореографи, творчі колективи та викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ подарували яскравий концерт та згадали всіх, хто доклав зусиль до створення та розвитку окремої спеціальності — хореографія.

Від імені міського голови хореографів привітав начальник відділу культури виконкому Микола Шостак. За сумлінну працю на освітянській ниві, особистий внесок у розвиток творчих здібностей дітей і молоді та з нагоди 20-річчя з дня створення спеціальності «Хореографія» він вручив медаль «За вагомий внесок у розвиток міста» старшому викладачу кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, депутату міської ради Тетяні Фурмановій.

Цінний подарунок – наручний годинник від міського голови та почесна грамота Департаменту культури, туризму національностей та релігії Запорізької облдержадміністрації були вручені кандидату педагогічних наук, доценту, завідувачу кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Олені Мартиненко. Також грамотами міського голови були відзначені викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Танець — це життя: спеціальність БДПУ “Хореографія” відзначила 20 років з дня створення