Бердянська міська рада - офіційний сайт

Тренінг щодо підтримки реалізації в Бердянську субпроектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

Сьогодні, 6 листопада, розпочався дводенний тренінг на тему «Консультативна підтримка реалізації субпроектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)», на якому будуть охоплені всі аспекти реалізації (НКПВУ) та проведено консультативну підтримку реалізації субпроектів. Експерти із закупівель та фінансів, з технічних питань поінформують учасників тренінгу, щодо фінансових та закупівельних аспектів реалізації проектів, послідовності дій сторін в рамках НКПВУ, ключових вимог, соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін.

Метою НКПВУ є поліпшення рівня життя мешканців Східної України. Надзвичайна кредитна програма для відновлення України була розроблена спеціально для того, щоб допомогти жителям Східної України, включаючи тисячі ВПО, вирішувати складні проблеми, з якими вони стикаються в результаті збройного конфлікту. Вона має на меті покращити рівень життя людей, а саме умови проживання, охорону здоров'я та освіту.

Місто Бердянськ (за результатами розгляду конкурсної комісії) вперше відібрано до реалізації проектів за кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) а саме:

- гімназія № 1 «Надія» – реконструкція учбового закладу;

- загальноосвітня школа № 7 – реконструкція;

- житловий будинок по вул. Правди, 7 у м. Бердянську – реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень під квартири.Тренінг щодо підтримки реалізації в Бердянську субпроектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України