Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про повторне оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення Бердянської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами” розроблено управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради. Основною метою регуляторного акта є чітке визначення умов надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами для всіх суб'єктів господарювання, впорядкування рекламних засобів в місті, усунення порушень щодо розміщення несанкціонованої зовнішньої реклами в місті.

Проєкт регуляторного акту і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 22.11.2019 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика”- “Планування діяльності”. Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього.

Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян), каб. №3а виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua 

- за телефонами: «гарячої» лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153) 36505, 35252  (з мобільного).

Зауваження та пропозиції приймаються до 23.12.2019 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про повторне оприлюднення проєкту регуляторного акта