Бердянська міська рада - офіційний сайт

Актуальність щеплення проти дифтерії

У Бердянську триває робота щодо профілактичної роботи проти захворюваності на дифтерію. Відділом освіти проведено аналіз щепленості дітей та працівників закладів дошкільної освіти від дифтерії. Підготовлено узагальнену інформацію та направлено її до відділу охорони здоров’я та Лабораторного центру. В КНП “Бердянській центр первинної медико-санітарної допомоги” було проведено семінар з медичними працівниками Центру з дифтерії, навчання медичних сестер Центру з діагностики та обстеження пацієнтів з підозрою на дифтерію за участю лікаря-бактеріолога КУ БМР «БТМО». Продовжено вакцинацію дитячого та дорослого населення міста згідно плану.

Кількість звернень до лікарів за минулий тиждень

Кількість звернень дорослого населення до лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги (за минулий тиждень): 3021, у т.ч. з приводу ГРВІ – 160. Кількість обслуговуваних викликів додому – 216, у т.ч. з приводу ГРВІ – 13. Кількість обслуговуваних викликів лікарями невідкладної допомоги вдома – 54, у т.ч. з приводу ГРВІ – 5.

Кількість звернень дитячого населення до лікарів Центру (за тиждень): – 1497, у т.ч. з приводу ГРВІ – 150. Кількість обслуговуваних викликів додому – 94, у т.ч. з приводу ГРВІ – 36. Кількість обслуговуваних викликів лікарями невідкладної допомоги вдома – 9, у т.ч. з приводу ГРВІ – 6.

Кількість проведених щеплень АДПм дорослому населенню – 156 дитячому населенню – 25. Щеплено проти грипу – 8, у т.ч. 3 дітей.

Актуальність щеплення проти дифтерії