Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та товаристві сліпих відбулися заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1992 році встановлено 3 грудня визнати Міжнародним днем людей з інвалідністю. Усі заходи, які проходять по світу у цей день, спрямовані на привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю, захист їх гідності, прав та благополуччя.

У Бердянську проживають більше 8 тис. осіб з інвалідністю, в тому числі 375 дітей з інвалідністю, які потребують підтримки та допомоги. Одним із місць, де опікуються такими дітьми, є Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Сьогодні з нагоди Міжнародного свята там відбувся захід для діточок “Ми звичайні”. Із подарунками для дітей та словами підтримки для батьків та працівників Центру туди завітали заступник міського голови Юлія Дойнова та депутат міської ради Володимир Безверхий.

“Згадую, як багато було пережито Центром реабілітації — ремонти, переміщення, тимчасові труднощі. І як гарно тут зараз. Це не тільки тому, що нам допомагав Євросоюз, це робота дружньої команди під керівництвом Вероніки Гребенщикової. Велику допомогу надають і батьки. Ви нам підказуєте, допомагаєте. Терпіння вам, мудрості, мирного неба та здоров’я”, - відзначила заступник міського голови Юлія Дойнова.

Депутат міської ради Володимир Безверхий від імені депутатського корпусу та народного депутата України Олександра Пономарьова відзначив Подякою директора Центру Вероніку Гребенщикову за особистий внесок у розвиток центру, відданість шляхетній справі - допомоги дітям з особливими потребами. А також передав для дітей Центру іграшки та солодощі.

Святковий захід - концерт художньої самодіяльності — відбувся сьогодні і в Українському товаристві сліпих Бердянської територіальної первинної організації клубу УТОС. Звертаючись до присутніх, заступник міського голови Юлія Дойнова відзначила, що сьогодні день, коли усім необхідно замислитися, чи усе зроблено для людей з особливими потребами, і що можна іще зробити. “Дуже важливо, що існують такі організації, які об’єднують людей зі складними долями, де розуміють проблеми один одного. Важливо, що люди із вадами зору є активними членами нашої громади, представляють її у різних громадських програмах. Кожному з вас бажаю миру та здоров’я, а людям, які вас оточують, - бути більш милосердними та відзначатися щедрістю душі”, - побажала Юлія Вікторівна. Також для усіх присутніх вона передала солодощі до чаювання.

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів та товаристві сліпих відбулися заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю