Бердянська міська рада - офіційний сайт

Положення про наглядову раду комунального підприємства Бердянської міської ради

Розпорядженням міського голови від 03.06.2019 № 190-р створено робочу групу з розроблення Положення про наглядову раду комунального підприємства, засновником якого є Бердянська міська рада. 4 грудня відбулося чергове засідання цієї робочої групи, за результатами якого членами робочої групи було попередньо узгоджено проекти документів, які планується винести на розгляд сесії Бердянської міської ради.

Для ознайомлення мешканців міста надається Положення про наглядову раду комунального підприємства Бердянської міської ради. Документ включає в себе критерії обов’язковості утворення наглядової ради комунального підприємства Бердянської міської ради; порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради; порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради комунального підприємства; перелік питань, що належать до виключної компетенції наглядової ради комунального підприємства Бердянської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються виконавчим комітетом Бердянської міської ради в порядку встановленому законом України "Про звернення громадян.

Положення про наглядову раду комунального підприємства Бердянської міської ради