Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську за сприяння Проєкту USAID пройшли фокус-групи для представників сектору туризму Приазов'я

У Бердянську за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» відбулися фокус-групи для представників сектору туризму Приазов'я. На заході були присутні представники Бердянської міської ради, ВУЗів, готелів узбережжя Азовського моря, підприємців-перевізників.

На фокус-групах обмінювалися думками про можливості та перспективи розвитку туризму в регіоні. Учасники говорили про потребу у створенні платформи для взаємодії та спілкування, а також про готовність представляти Приазовський регіон як цілісний туристичний регіон, незважаючи на адміністративні розбіжності (Приазовський регіон розташований у декількох областях). Створення такої платформи надасть можливість поширювати інформацію, що буде коректною та доступною для представників різних цільових груп.

Зараз команда Проєкту USAID працює над аналізом та структуруванням зібраних даних, які будуть використовуватися у плануванні та супроводі процесів підвищення якості надання послуг шляхом навчання та підвищення кваліфікації персоналу.

У Бердянську за сприяння Проєкту USAID пройшли фокус-групи для представників сектору туризму Приазов'я