Бердянська міська рада - офіційний сайт

У 2020 році у Бердянську буде продовжена боротьба з нелегальними пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом

Про це 11 січня йшла мова на засіданні робочої групи з питань боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом. За інформацією відділу транспорту та зв‘язку, розпорядженням міського голови у лютому 2019 року була створена мобільна робоча група з питань боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом у м. Бердянськ, с. Азовське Бердянського району, сіл Нововасилівка, Роза, селища Шовкове. На підставі скарг жителів міста та листа від СБУ за участі представників Укртрансбезпеки, виконавчого комітету, Бердянського управління ГУ ДПС у Запорізькій області та Бердянського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області було проведено три перевірки. Планові перевірки мобільною робочою групою не проводилися.

За результатами перевірок фактів порушення законодавства не виявлено, перевірені перевізники займаються нерегулярними пасажирськими перевезеннями, у яких в наявності всі необхідні документи.

За інформацією Укртрансбезпеки у Запорізькій області за період з січня по грудень 2019 року на території м. Бердянськ, с. Азовське Бердянського району, сіл Нововасилівка, Роза, селища Шовкове було виявлено 38 водіїв, які надавали послуги по перевезенню пасажирів з порушенням здійснення господарської діяльності, у тому числі 3 - по статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що складено адміністративні акти.

У ході засідання затверджено графік перевірок на перший квартал 2020 року. За цей період інспектуватимуть автовокзал, Центральний ринок та залізничний вокзал. Перевірятимуть не тільки автобуси, а й таксі, які повинні мати відповідну ліцензію на пасажирські перевезення.

Як відзначив представник Бердянського відділу поліції Денис Буц, ті таксисти, які працюють у правовому полі, повинні звернутися до виконавчого комітету та запропонувати визначити офіційні місця для стоянки таксі.

У 2020 році у Бердянську буде продовжена боротьба з нелегальними пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом