Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги роботодавців! Конкурс “Краще підприємство для працевлаштування”

Виконавчий комітет Бердянської міської ради запрошує підприємства, установи і організації незалежно від форм власності до участі в міському конкурсі “Краще підприємство для працевлаштування”.

Мета конкурсу – заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення трудового потенціалу та створення умов, що сприяють підвищенню конкурентноздатності робітників на ринку праці, забезпечення здорових і безпечних умов для працюючих.

За умовами конкурсу роботодавці відзначаються у п’яти номінаціях в залежності від середньооблікової чисельності штатних працівників.

Заяву та матеріали щодо участі у конкурсі (додаються) необхідно надати до 01.04.2020 року до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: вул. Захисників України 27/34 каб. 27.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3 51 10.

1. Заява на участь у конкурсі.

2. Інформаційна картка для участі у міському конкурсі “Краще підприємство для працевлаштування”.

3. Положення про проведення щорічного міського конкурсу “Краще підприємство для працевлаштування” серед підприємств і організацій міста.

До уваги роботодавців! Конкурс “Краще підприємство для працевлаштування”