Бердянська міська рада - офіційний сайт

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Бердянської міської ради VII скликання до орендарів комунального майна

Шановні орендарі комунального майна Бердянської міської об’єднаної територіальної громади, звертаємося до Вас з проханням поставитися з порозумінням до небезпеки, викликаної загрозою поширення на території міста Бердянська, Запорізької області та України вцілому, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 (з урахуванням змін викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 16.03.2020р. №215), урядом вводяться значні обмеження (в тому числі заборона) у роботі суб’єктів господарювання.

17.03.2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)». Відповідно до положень вказаного закону, статтю 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» доповнено. Форс-мажорною обставиною визначено: Карантин встановлений Кабінетом Міністрів України».

Бердянська міська рада має намір звільнити від обов’язку сплачувати орендну плату орендарів комунального майна діяльність яких підпадає під заборону у період та на строк дії карантину.

З метою виконання протиепідемічних заходів, недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 просимо Вас обмежити (припинити) господарську діяльність у відповідності та в порядку визначеному затвердженими протиепідемічними заходами.

Про припинення та відновлення діяльності на час дії карантину орендарям – суб’єктам господарювання необхідно невідкладно будь-якими засобами повідомити орендодавців комунального майна.

Після закінчення дії карантину, скасування заборони діяльності суб’єктів господарювання або відновлення діяльності суб’єктів господарювання орендарям необхідно звернутися з заявою до Управління комунальної власності Бердянської міської ради про застосування форс-мажорних обставин до договору оренди комунального майна. До заяви необхідно додати сертифікат про форс-мажорні обставини  виданий у відповідності до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні».

“Ми звертаємось також до приватних власників нерухомості, міська влада їде на зустріч підприємцям в цей важкий час, тож просимо вас також піти на зустріч тим, хто у вас орендує приміщення.” - закликав міський голова Володимир Чепурний.

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Бердянської міської ради VII скликання до орендарів комунального майна