Бердянська міська рада - офіційний сайт

Робоча комісія з перевірки дотримання суб’єктами господарювання умов карантинних заходів за тиждень перевірила 311 об’єктів

Розпорядженням міського голови від 16.03.2020 № 71-р „Про створення робочої комісії” зі змінами було створено робочу комісію з проведення аналізу виконання суб’єктами господарювання міста умов карантинних заходів та пунктів протоколів постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо призупинення діяльності розважальних закладів, дитячих атракціонів, ігрових зон, а також кінотеатрів, дискотек, ігрових та комп’ютерних центрів, роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо) в режимі адресної доставки замовлень.

За інформацією управління економіки, за період з 18 по 24 березня робоча комісія здійснила 13 виходів та перевірила 311 об'єктів торгівлі та сфери послуг. Моніторинг проводився в усіх мікрорайонах міста.

Під час проведення аналізу виконання суб’єктами господарювання міста протоколів постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відстежується більшість відповідальних суб’єктів господарювання, які дотримуються карантинних заходів. За тиждень роботи комісії кількість порушень щодо виконання заходів карантину значно зменшено.

За інформацією Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області проведено відповідні заходи реагування та складено 5 адміністративних протоколів за порушення обмежувальних заходів під час карантину.

Робоча комісія з перевірки дотримання суб’єктами господарювання умов карантинних заходів за тиждень перевірила 311 об’єктів