Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інформація для орендарів комунального майна Бердянської міської об’єднаної територіальної громади

На території України з 12 березня 2020 року введені значні обмеження (в тому числі заборона) у роботі суб’єктів господарювання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 (з урахуванням змін викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 16.03.2020р. №215).

17.03.2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)». Відповідно до положень вказаного закону, статтю 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» доповнено. Форс-мажорною обставиною визначено: Карантин встановлений Кабінетом  Міністрів України».

Шановні орендарі – суб’єкти господарювання, якщо ви припинили свою діяльність в об’єкті комунальної форми власності безпосередньо у зв’язку з введенням карантинних заходів про припинення та відновлення діяльності на час дії карантину, необхідно невідкладно письмово повідомити орендодавців комунального майна.

Після закінчення дії карантину, скасування заборони діяльності суб’єктів господарювання або відновлення діяльності суб’єктів господарювання, орендарям необхідно звернутися з відповідною заявою до Бердянської міської ради про застосування форс-мажорних обставин до договору оренди комунального майна.

Про деталі оформлення заяв, їх направлення (передачі) інформацію можна отримати у орендодавців комунального майна та в Управлінні комунальної власності (тел. (06153) 3 51 65).

Інформація для орендарів комунального майна Бердянської міської об’єднаної територіальної громади