Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення виконавчого комітету “Про внесення доповнення до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 04.04.2018 №103, з доповненнями, внесеними згідно з рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради  від 30.05.2019 №197”

Проєкт рішення виконавчого комітету Бердянської міської ради “Про внесення доповнення до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 04.04.2018 №103, з доповненнями, внесеними згідно з рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 30.05.2019 №197” розроблено управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Доповнення до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська розроблено відповідно до “Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 та інших нормативно-правових актів у сфері містобудування. Проєктом регуляторного акта передбачається доповнення графічної частини діючої Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська щодо розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вул. Приморська в районі будинку №15. Метою даного проєкту є упорядкування місця розміщення групи тимчасових споруд в прибережному мікрорайоні міста під час курортного сезону, створення привабливих умов для жителів та гостей міста з метою успішного проведення курортного сезону та ефективного використання ресурсів територіальної громади.

Проєкт регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 17.04.2020 року на офіційному сайті Бердянської міської ради bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”. Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта.

Зауваження та пропозиції надаються до виконавчого комітету Бердянської міської ради поштою та в електронному вигляді за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 виконавчого комітету (для громадян), каб. №3а виконавчого комітету (для юридичних осіб та ФОП);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua;

- за телефонами „гарячої” лінії виконкому 15-55 (зі стаціонарного телефону); (06153)4-67-01 (з мобільного). 

Зауваження та пропозиції приймаються до 18.05.2020 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку)

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта