Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова звертається до мешканців не бути безтурботними та дотримуватись правил полегшеного карантину

Шановні бердянці! Після травневих свят по всій країні і в нашому місті послаблено карантинні заходи з протидії поширення коронавірусної хвороби. Вже відкрито продовольчі та промислові ринки, дозволено прогулюватися парками та набережною, відвідувати з дітьми ігрові майданчики, запрацювали салони краси та відкрито майданчики кафе і ресторанів.

Усі ми потроху повертаємося до звичного руху життя лише завдяки дотриманню запроваджених обмежень, які не дали хворобі стрімко ширитись по країні і в нашому місті зокрема. П’ять випадків з 331 загалом по Запорізькій області вважаю досягненням всіх нас — кожного мешканця та закладів, які дотримувалися карантину. Дякую всім за виявлену свідомість!

Проте в мене особисто є занепокоєння, щоб послаблення карантину не зменшило нашу пильність. Небезпека не минула! Потрібно й надалі носити захисну маску, дотримуватися соціальної дистанції, часто мити руки, слідкувати за своїм здоров’ям та своїх похилих батьків і негайно звертатися до сімейного лікаря у разі виникнення будь-яких симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції.

Діють ще обмеження щодо переміщення групами більше ніж 2 особи (окрім супроводу дітей), перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу, пересування громадським транспортом без перепусток, заборонено проведення масових заходів, не працюють школи, університети та дитячі садки, спортивні зали, фітнес-центри, кінотеатри, також заборонені міжміські, міжобласні пасажирські перевезення, залізничне та авіасполучення. Якщо ми будемо надто безтурботними, може прийти друга хвиля коронавірусної хвороби і прийдеться знову все закривати - обмежувати роботу ринків, закладів побутового обслуговування тощо.

Тож, прошу всіх дотримуватися простих правил особистої гігієни та соціальної дистанції, дбати про своїх стареньких родичів, носити маски. Якщо всі й надалі будуть ставитися з розумінням до ситуації та свідомо до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, нам вдасться гідно пройти тимчасові обмеження. Тим самими ми допоможемо нашим медикам і згодом повернемося до звичного ритму життя із зустрічами у великих компаніях друзів та родичів, відвідуванням кінотеатрів та подорожами по рідній країні та за її межі.

 З повагою, міський голова Володимир Чепурний

Міський голова звертається до мешканців не бути безтурботними та дотримуватись правил полегшеного карантину