Бердянська міська рада - офіційний сайт

З місцевого бюджету виділено кошти на стимулюючу доплату медикам, які були задіяні в лікуваннї коронавірусної хвороби

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати одноголосно підтримали виділення з місцевого бюджету коштів у сумі 151 тис. грн для 50 медичних працівників, які у квітні залучалися для лікування пацієнтів, хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Лікарі отримають 3 тис. грн, медичні сестри — 2000 тис. грн, молодші медичні сестри — 1 500 грн.

На сьогоднішній день актуальним питанням залишається здійснення додаткових доплат цій категорії медичних працівників, які було затверджено на державному рівні. Про ситуацію з цими доплатами на сесії міської ради розповіла заступник міського голови Юлія Дойнова. Постановою КМУ від 24.04.2020 № 331 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19…» передбачено підписання угоди з НСЗУ щодо здійснення доплат за встановленими тарифами та відповідними вимогами до закладу охорони здоров’я. Таким чином, 19 травня КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР та КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» подали заявки на укладання договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за медичними послугами пакету «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2». Тому очікується надходження коштів за відповідними пакетами від НСЗУ.

Нагадаємо, що у Бердянську перший підтверджений випадок на коронавірус був 27.03.2020 року. Медичним працівникам, які безпосередньо надавали медичну допомогу пацієнту, також за рахунок місцевого бюджету в березні було здійснено доплату за фактично відпрацьований час у розмірі 21 108,00 грн.

Депутати подякували медичним працівникам за роботу та готовність надавати необхідну медичну допомогу мешканцям міста у будь-яких ситуаціях. “Міська влада та депутатський корпус не забувають про лікарів”, — наголосив міський голова.

З місцевого бюджету виділено кошти на стимулюючу доплату медикам, які були задіяні в лікуваннї коронавірусної хвороби