Бердянська міська рада - офіційний сайт

Звернення міського голови до мешканців міста щодо дотримання діючих вимог карантину

Дорогі, бердянці! Сьогодні було прийнято рішення про поетапне послаблення карантинних заходів у місті на основі загальної епідемічної ситуації в Бердянську та рішень Уряду. Відсьогодні відновлюються пасажирські перевезення в транспорті, починаючи з першого червня розпочинають роботу дитячі садки. Відповідні служби отримали доручення довести до відома батьків всі вимоги щодо їх відвідування.

Кожні сім днів з урахуванням оцінки ситуації в місті будуть послаблюватись обмеження. Докладну інформацію розміщено на офіційному сайті.

Я ще раз хочу сказати слова вдячності всім, хто понад два місяці сумлінно дотримувався вимог карантину. І нам вдалося не допустити масового поширення коронавірусу в нашому місті.

Але я особисто і наші лікарі занепокоєні загальним настроєм безпечності у містян — не всі носять захисні маски, не дотримуються соціальної дистанції.

Хочу наголосити, головне — це безпека та здоров'я всіх мешканців. Ми всі втомилися від обмежень, всім хочеться вийти на роботу та повернутися до звичного ритму життя. Сьогодні ми пом'якшили карантин, але всі мають пам'ятати: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник!

Карантин по країні триває до 22 червня і залишилось обов’язковим носіння в громадських місцях захисної маски, що закриває ніс та рот, та документів, які посвідчують особу, тримання дистанції та правил особистої гігієни. Звертаюсь до всіх дотримуватись цих простих правил. Бережіть себе та своїх близьких!

Звернення міського голови до мешканців міста щодо дотримання діючих вимог карантину