Бердянська міська рада - офіційний сайт

На позачерговій сесії міської ради виділили кошти на придбання медичного обладнання та ремонт у закладах сфери освіти

На позачерговій сесії міської ради, яка відбулась сьогодні, 25 червня, під головуванням в.о.міського голови, секретаря міської ради Олексія Холода, депутати міської ради розглянули питання щодо фінансування сфери охорони здоров’я та освіти тощо. Зокрема, у зв’язку з надходженням цільових коштів з фондів депутатів обласної ради від Бердянська: Олени Бодасюк, Владислава Шалеева, Олега Будянського, Сергія Ткаченка та Олександра Бабаніна, було прийнято рішення про заміщення понад 1 млн грн коштів місцевого бюджету на обласні і направити їх на забезпечення видатків з підтримки закладів охорони здоров’я. Так, передбачається закупити: апарат штучної вентиляції легенів - 1 од. на суму 747,7 тис грн; насоси шприцеві - 3 од. на суму 88,2 тис грн; монітор пацієнта - 1 од. на суму 110 тис грн та електровідсмоктувач - 3 од. на суму 130,5 тис грн. Усього на загальну суму 1 млн. 76 тис грн.

Також виникла економія в освітній сфері 710 тис.грн, яка була перерозподілена на нагальні потреби освітніх закладів — поточні ремонти приміщень гімназії №1 “Надія”, школи №9, мережі водопостачання та водовідведення в школах №3 та №16, а також поточний ремонт покрівлі у садках і мережі водопостачання в клубі “Зоряний”.

Депутат міської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Євген Георгієв відзначив, що депутати обласного рівня постійно підтримують медицину та освіту міста і окремі їм слова вдячності. Також за останні роки пріоритетом в роботі були соціальний та гуманітарний напрямки розвитку міста. “Тільки в цьому році понад 100 млн грн. коштів місцевого бюджету ми направили на гуманітарну сферу. Напевно, за ці кошти ми могли б заасфальтувати всі ями на дорогах. Але тут питання пріоритету. Підтвердженням правильності обраного напрямку є те, як працює наша медицина в умовах важкого кризису - ковіду. І як працює сфера освіти в карантинних умовах, скільки ми зробили ремонтів, замінили покрівель, вікон тощо. Це значні інвестиції місцевого бюджету, грошей мешканців міста, в першу чергу, в таку важливу гуманітарну сферу”.

На позачерговій сесії міської ради виділили кошти на придбання медичного обладнання та ремонт у закладах сфери освіти