Бердянська міська рада - офіційний сайт

Медичні працівники отримали міські та обласні нагороди з нагоди Дня медичного працівника

Карантинні обмеження щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби внесли зміни до традиційного відзначання Дня медичного працівника. З нагоди свята не було урочистих зборів, проте привітати зі святом, висловити слова вдячності за працю в нелегких умовах, за збережене та відновлене здоров’я мешканців нашого міста і вручити почесні відзнаки сьогодні до лікарів прийшли в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод, заступник міського голови Юлія Дойнова, начальник відділу охорони здоров’я Тетяна Марч, від депутатського корпусу — депутати постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності — Ксенія Буханова, Тетяна Фурманова та Валентина Мілакова.

За багаторічну сумлінну працю в сфері охорони здоров’я, високий професіоналізм, участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіональної рівня, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією на території Запорізької області, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2 Подякою голови Запорізької обласної ради було відзначено завідувача інфекційного відділення КНП "БТМО" Ірину Власову та заступника директора з медичної частини КНП "БТМО" Тамару Олійникову.

Медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста» було нагороджено - лікаря-терапевта дільничного першої категорії амбулаторії №1 КНП "Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Олександру Гужвенко; лікаря з функціональної діагностики КНП "БТМО" Зінаїду Анікеєву та старшу сестру медичну анестезіологічного відділення № 2 КНП "БТМО" Людмилу Іванову.

Всі присутні дякували за працю в нелегких умовах сьогодення та звісно бажали здоров’я людям в білих халатах, всім медичним працівникам міста, щоб в них були сили та наснага повертати здоров’я мешканцям міста.

Медичні працівники отримали міські та обласні нагороди з нагоди Дня медичного працівника