Бердянська міська рада - офіційний сайт

На території Бердянської міської ОТГ продовжує свою діяльність робоча група з проведення роз'яснювальної роботи

Питання виплати заробітної плати в «конвертах» та оформлення належним чином трудових відносин перебувають на постійному контролі виконавчого комітету Бердянської міської ради. Згідно з розпорядженням міського голови на території Бердянської міської ОТГ продовжує свою роботу група з проведення роз'яснювальної роботи із суб'єктами господарювання.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, робоча група в травні-червні провела роз'яснювальну роботу із 39 суб'єктами господарювання про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Під час проведення роз'яснювальної роботи, фахівці виявили 27 працівників які, ймовірно, працювали без належного оформлення трудових відносин. Також виявлені особи, що здійснюють господарську діяльність без державної реєстрації. Роботодавцям рекомендовано негайно усунути порушення, працівників застерегли: погоджуючись працювати нелегально, вони повністю позбавлені усіх прав та соціальних гарантій, можливості себе захистити у випадку виникнення непорозумінь чи конфлікту із роботодавцем.

Як результат проведеної роботи - оформлені трудові відносини з 22 працівниками, про що повідомили та надали підтверджуючи документи 18 роботодавців; три особи здійснили державну реєстрацію як фізична особа-підприємець.

До суб'єктів господарювання, які не виконали рекомендації щодо офіційного оформлення працівників, у наступному місяці завітає інспектор праці з контрольними заходами.

Консультації щодо належного оформлення трудових відносин можна отримати:

за телефоном: (06153) 3 51 10;

Адреса управління праці та соціального захисту населення: м.Бердянськ, вул. Захисників України, б. 27/34.

e-mail: socpro@bmr.gov.ua

Корисну інформацію можна знайти на офіційному сайті Бердянської міської ради за посиланням

На території Бердянської міської ОТГ продовжує свою діяльність робоча група з проведення роз'яснювальної роботи