Бердянська міська рада - офіційний сайт

Почесних громадян Бердянська привітали із Днем міста

Одним з традиційних заходів з нагоди Дня міста є щорічна зустріч міського голови з Почесними громадянами Бердянська. Однак у цьому році через запроваджені карантинні обмеження та небезпеку розповсюдження коронавірусу було значно обмежено святкову програму. І традиційну зустріч із Почесними громадянами, більшість з яких вже у поважному віці та у групі ризику щодо захворюваності, було проведено у форматі адресних привітань. Із видатними та шанованими бердянцями зустрілися представники відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому. Вони від імені усіх бердянців, міського голови Володимира Чепурного та депутатського корпусу із Днем міста привітали Ганну Прокопівну Дойнову, Галину Дмитрівну Усатенко, Ганну Дмитрівну Купцову, Валентину Анатоліївну Папанову, Володимира Петровича Вержиковського, Миколу Антоновича Антонова, Віктора Івановича Михайличенка, Володимира Тарасовича Пікінера, Олександра Дмитровича Стахурського, Володимира Петровича Безверхого, Владислава Івановича Пономаренка, Едуарда Едуардовича Шипульського, Віктора Павловича Синицького, Володимира Яковича Страшного та Миколу Терентійовича Мироненка.

Гості подякували видатним бердянцям, які вписали свою сторінку в історію нашого міста та країни, побажали їм міцного здоров’я та передали подарунки від міської влади.

Сьогодні було вшановано також і пам’ять тих Почесних громадян міста, яких на сьогодні вже немає в живих. Представники відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому поклали квіти до могил Почесних громадян, учасників визволення міста від нацистських загарбників, загиблих учасників АТО, а також до пам’ятних дощок Почесним громадянам міста.

Звання Почесний громадяни міста є свідченням визнання територіальною громадою визначних заслуг окремих осіб перед громадою Бердянська у розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, зміцненні міжнародного авторитету нашого міста.

Почесних громадян Бердянська привітали із Днем міста