Бердянська міська рада - офіційний сайт

Привітання із Днем міста та 77-ю річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників

Дорогі бердянці! Бердянська міська рада та виконавчий комітет вітають вас із Днем міста та 77-ю річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників. Сьогодні ми відзначаємо день народження нашого улюбленого та гостинного міста. Зазвичай у ці святкові дні у Бердянську проходять багато святкових заходів. Але у цьому році через запроваджені карантинні обмеження та небезпеку розповсюдження коронавірусу ми змушені значно обмежити святкову програму і заходи проводити із дотриманням рекомендацій МОЗ.

Але у ці дні ми не можемо не згадати подвиг наших батьків і дідів, завдяки яким Бердянськ був звільнений від нацистських загарбників. Від усіх мешканців слова подяки і низький уклін вам, дорогі ветерани!

Бердянськ — місто, яке залишається у серці назавжди. Воно об'єднує, надихає та відкриває нові можливості. І таким своєю щоденною працею на благо громади роблять його бердянці. Усі разом ми оновлюємо матеріально-технічну базу, закуповуємо нове обладнання та ремонтуємо наші школи, садочки і заклади медицини, проводимо капітальні ремонти доріг та тротуарів, відкриваємо нові приміщення для занять наших діточок та багато іншого. Нам є, чим пишатися, і є, над чим працювати далі.

Дорогі бердянці, дякуємо кожному з вас за все, що ви робили і робите для рідного міста. Бажаємо міцного здоров'я, енергії, миру і щастя нашій великій бердянській сім'ї!

Нехай наше місто процвітає! Зі святом!

 

Міський голова В.П. Чепурний

Секретар міської ради О.О. Холод

Привітання із Днем міста та 77-ю річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників