Бердянська міська рада - офіційний сайт

Навесні через проведення ремонтних робіт у Бердянську заплановано масштабне відключення газу

Про це 12 січня на зустрічі із журналістами місцевих ЗМІ розповів міський голова Валерій Баранов, який зустрічався із керівником АТ “Запоріжгаз” для обговорення цього питання. Нагадаємо, проведення планових ремонтних робіт на газопроводах середнього і низького тиску на вході газопроводу в місто та по його території було заплановано на середину вересня 2020 року. Через загрозу зриву початку опалювального сезону та ряду інших причин, після звернень у різні інстанції, заплановані роботи було вирішено перенести на весну 2021 року, коли завершиться опалювальний сезон.

Як розповів міський голова, орієнтовний початок робіт заплановано приблизно на середину квітня, коли завершиться опалювальний сезон. За попередніми розрахунками Запоріжгазу, роботи із заміни засувок та відновлення газопостачання можуть тривати близько двох місяців, але вони запевняють, що здатні це зробити за один місяць. Звісно, щоб підключитися до газопроводу, спеціалістам Запоріжгазу потрібно буде заходити у кожну квартиру та до кожного суб’єкта, що може зайняти тривалий час. До цієї роботи будуть залучені більше 300 чоловік з області.

Під час зустрічі журналісти озвучили декілька питань, що стосувалися вивезення сміття та роботи КП “Бердянськекотранс”. Як розповів Валерій Баранов, оновлення техніки для прибирання міста — одне з пріоритетних завдань міської влади. На сьогодні комунальному підприємству не вистачає як мінімум двох сміттєвозів, щоб місто зробити чистішим. Із проханням про сприяння у їх придбанні були підготовлені та передані відповідні листи голові облдержадміністрації Олександру Старуху.

Щодо роботи КП “Бердянськекотранс”, то раніше там працювали 120 двірників, потім їх було скорочено до 80. Але, як відзначив міський голова, останнім часом на роботу виходило лише 40. “Що робили інші 40 - це питання для перевірки, чи отримували вони кошти, чи хтось за них отримував, - зауважив Валерій Баранов. - Уже два тижні, як ходять на роботу усі 80 і це одразу помітно. Розуміємо, що віниками замітати Мелітопольське шосе не вистачить і 200 двірників. Тому завдання №1, якщо ми з областю не знайдемо розуміння і нам не допоможуть, буду звертатися до депутатів щодо можливості використання кредитних ресурсів для придбання техніки”.

Під час пресконференції також піднімалися питання висновків експертизи труб колектору, тарифів на теплопостачання, ремонту доріг та тротуарів, структури апарату виконкому, підготовки до курортного сезону, розвитку велоспорту тощо.

Навесні через проведення ремонтних робіт у Бердянську заплановано масштабне відключення газу