Бердянська міська рада - офіційний сайт

Безкоштовна участь у навчанні від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Всіх бажаючих, які мають ідею щодо започаткування та розвитку власного бізнесу, запрошуємо на безкоштовне навчання для жителів м. Бердянськ  та півдня Запорізької області.

«Вектор розвитку»

 3 лютого – 10 березня 2021 року

Відбудеться навчання саме для тих, хто хоче стати незалежним та розпочати власну справу: приходьте на онлайн-тренінг. 16 занять (8 — для початківців, 8 — для досвідчених учасників). Отримайте повний курс навичок підприємця — від створення бізнес-плану до отримання прибутку. Участь можуть взяти підприємці та ті, хто поки мріє про власну справу. Дізнаєтесь, як написати бізнес-план, правильно звітувати, поставити реальні цілі, навчитися продавати, знатимете законодавчі аспекти бізнесу

Реєстрація

 

«Активний продаж»

15 лютого – 4 березня 2021 року

Бажаючі, які хочуть дізнатися аспекти продажу на 6 онлайн майстер-класах, від розрахунку собівартості продукту до залучення клієнтів та продажу. На тренінгу отримаєте знання, як створити унікальну ціннісну пропозицію, обрати продукт, залучити клієнтів і як це вигідно продати.

Реєстрація

 

«Продаж у соціальних мережах»

8 лютого – 18 березня 2021 року

Під час карантину зменшились прибутки у зв’язку з чим, виникає необхідність продажу через соціальні мережі: 10 онлайн майстер-класів про написання цікавих історій, текстів, які мотивують купити та просувати у соціальних мережах. Пропонуємо Вам дізнатися, як варто писати унікальні тексти, які фото допомагають продавати і як краще подавати інформацію про свій бізнес у різних соціальних мережах.

Реєстрація

 

Безкоштовна участь у навчанні від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»