Бердянська міська рада - офіційний сайт

Удосконалено порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання усіх видів державної соціальної допомоги

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 № 1324 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” внесено зміни до механізму обчислення розміру житлових субсидій, держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та допомоги на дітей одиноким матерям, які відповідно до законодавства надаються залежно від сукупного доходу сім'ї (домогосподарства), а саме при призначенні цих видів допомоги до середньомісячного сукупного доходу за кожний місяць, в якому відсутні доходи будуть враховані фактичні доходи осіб, якщо вони отримують щомісячну компенсаційну виплату, призначену непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи.

Крім того, до середньомісячного сукупного доходу осіб, яким призначатиметься державна допомога, розмір призначеної їм житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу враховуватися не буде. Зазначені зміни застосовуються з 29.12.2020 р.

Перерахунок або призначення державних допомог з урахуванням вищезазначених змін буде проведено за новою заявою.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” (06153) 4 70 37, за телефоном мобільного зв'язку (066) 594 94 60 або безпосередньо звернутись до управління праці та соціального захисту населення (далі-управління) за адресою: вул. Захисників України, 27/34, е-mail: socpro@bmr.gov.ua.

Для зручності відвідувачів управління рекомендує попередньо записатись на прийом із визначенням дати та часу на сайті Бердянської міської ради, в розділі “Соціальний захист та пільги”, вибрати “Управління праці та соціального захисту населення”, пункт “Електронна черга”.

Удосконалено порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання усіх видів державної соціальної допомоги