Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова та представники податкової служби на робочій нараді обговорили питання налагодження співпраці у наповненні бюджетів

На минулому тижні відбулася робоча зустріч міського голови Валерія Баранова, начальниці Бердянського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксани Федорової, заступника міського голови Юрія Мухи, начальників управління економіки, управління земельних відносин виконкому та начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянської податкової служби. Присутні обговорили питання налагодження конструктивної співпраці між податковим відомством та територіальною громадою, зокрема, щодо якісного проведення інвентаризації об’єктів оподаткування, прийняття рішень щодо ставок місцевих податків та зборів, автоматичного списання податкового боргу, штрафних санкцій та пені, списання сум недоїмки з єдиного внеску, використання реєстраторів розрахункових операцій.

Також учасники розглянули шляхи наповнення місцевого бюджету, погашення заборгованості, проблемні питання щодо сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно та туристичного збору.

Говорили також про важливість проведення роз'яснювальних заходів з роботодавцями та найманими працівниками щодо недопущення виплати заробітних плат "у конвертах". Легалізація праці забезпечить соціальну захищеність робітників та додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб, більша частина якого залишається в розпорядженні територіальної громади та використовується для фінансування її потреб.

Крім того, податківці доповіли про важливі аспекти цьогорічної кампанії декларування доходів громадян.

За результатами зустрічі прийнято рішення докласти максимум спільних зусиль щодо розширення бази оподаткування та пошуку додаткових резервів надходжень податків та зборів.

За матеріалами офіційного порталу “Територіальні органи ДПС у Запорізькій області”

Міський голова та представники податкової служби на робочій нараді обговорили питання налагодження співпраці у наповненні бюджетів