Бердянська міська рада - офіційний сайт

У квітні у Бердянську заплановано проведення озеленення міста

Міський голова Валерій Баранов на своїй сторінці у Фейсбук висловив ідею провести у квітні масове озеленення міста. Оскільки у місцевому бюджеті коштів на усе не вистачає, то зробити наше місто чистим та зеленим можна, якщо об’єднати усі зусилля та прагнення. Міський голова зазначив, що готовий приймати будь-які ідеї та пропозиції, а також саджанці рослин. Така пропозиція найшла відгук та підтримку у бердянців.

30 березня під керівництвом заступника міського голови Віталія Гречки відбулася робоча нарада з питання організації та проведення акції з озеленення міста. Як розповів Віталій Вікторович, бердянці активно долучаються до запланованої акції, одні вже надали саджанці юки та дерев, інші висловили бажання та готовність придбати для міста необхідні саджанці, треті — готові допомогти у висаджуванні дерев та кущів.

“Усі, хто бажає долучитися та зробити наше місто красивішим та зеленішим, поділитися саджанцями або допомогти “Зеленгоспу” висаджувати дерева, можуть написати свої пропозиції та контактні дані мені на мою сторінку у Фейсбук або зателефонувати до приймальної за телефоном 61887. Ми будемо раді будь-якій допомозі”, - відзначив заступник міського голови Віталій Гречка.

Під час робочої наради були обговорені організаційні моменти, черговість робіт, перелік рослин та багато іншого. Готові долучитися до озеленення і деякі комунальні підприємства. Так, КП “Бердянськводоканал” висадить 11 каштанів по проспекту Східному, КП “Бердянськекоторанс” готовий посадити юки по вул. Центральній. А громадська організація “Народне благо” спільно з Бердянськекотрансом має бажання облаштувати клумбу біля дитячого майданчика по вулиці Горького.

У квітні у Бердянську заплановано проведення озеленення міста