Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про порядок оформлення та виготовлення електронного пенсійного посвідчення

Постановою правління ПФУ від 03.11.2017 року № 26-1, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 04.12.2017 року, затверджено "Порядок оформлення виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії". Згідно з цим Порядком електронне посвідчення може отримати безкоштовно будь-який пенсіонер, який отримує пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України. Пенсійні посвідчення, які видавались до цього часу, продовжують діяти. Примусово міняти старі посвідчення на нові не планується. Якщо особа бажає повноцінно використовувати всі електронні сервіси Пенсійного фонду, мати єдиний документ, за допомогою якого можна і отримати пенсію, і підтвердити статус пенсіонера, то вибір, поза сумнівом, за електронною платіжною карткою. Обов'язковим є отримання електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) лише внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсії.

Отримати ЕПП можна просто і безкоштовно. Для виготовлення електронного посвідчення пенсіонери повинні особисто звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України з такими документами: паспортом, довідкою про реєстраційний номер, обліковою карткою платника податків фізичної особи, довідкою тимчасово переміщеної особи із числа внутрішньо переміщених осіб та фотокарткою розміром 3 x 2,5 см. Заява для виготовлення електронного пенсійного посвідчення заповнюється спеціалістом Пенсійного фонду.

Електронне пенсійне посвідчення видаватиметься у вказаному в заяві відділенні банку та використовується як платіжна картка до зазначеного строку її дії, в тому числі у разі закінчення строку призначення пенсії.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном "гарячої лінії" 3 56 69.Інформація Бердянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області

Про порядок оформлення та виготовлення електронного пенсійного посвідчення