Бердянська міська рада - офіційний сайт

Представникам бердянських закладів розміщення презентували проєки міжнародної технічної допомоги для туристичного бізнесу

У виконавчому комітеті Бердянської міської ради відбулася зустріч керівників закладів розміщення з представниками Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області». Заступник міського голови Юрій Муха привітав усіх присутніх та відзначив, що мета такої зустрічі - довести до суб’єктів господарювання, які працюють у санаторно-курортній галузі, які є можливості для розвитку бізнесу, а також запропонувати можливість безкоштовно отримати сертифікацію свого виду бізнесу.

Генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко розповів, що їх організація планує працювати з Бердянськом дуже плідноі не один рік. На сьогодні Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області має можливість сертифікувати туристичний бізнес за двома напрямками. Один з них - надання сертифікатів якості міжнародного зразку для садиб зеленого туризму. І вже понад 40 об’єктів зеленого туризму області отримали такі сертифікати. Другий напрямок, по якому робота розпочинається у 2021 році, - система сертифікації по моделі EFQM. Найголовнішою перевагою такого сертифікату є престиж. В Європейських країнах це дуже престижна нагорода, яка демонструє високий рівень управління підприємством. Володіти сертифікатом EFQM – це бути лідером серед підприємницького кола, бути престижним та впізнаваним. Сертифікат є показником для клієнтів, партнерів, донорів та інвесторів, що підприємство надійне та прагне до бізнес-досконалості.

“Якщо у нас з вами та з міською владою вийде спільна робота, то на кінець року зможемо подати спільні проєкти по пожвавленню роботи санаторно-курортного бізнесу, які фінансуватимуться за рахунок обласного бюджету. Це поступова та дуже потужна робота і ми готові з вами її робити. В кінці цього року або на початку наступного очікується подання нового виклику на конкурс. І ми плануємо писати заявку для того, щоб включити бенефіціарами представників санаторно-курортного бізнесу Бердянська і будемо цей грант тут реалізовувати з вами”, - відзначив генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко.

Під час зустрічі представникам бердянських закладів розміщення також було презентовано проєкти міжнародної технічної допомоги для туристичного бізнесу (гранти). Керівник міжнародних проєктів, сертифікований фасилітатор Євген Васильченко детально розповів про фінансування, написання заявок, сертифікацію послуг зеленого туризму та сертифікацію згідно моделі EFQM.

Представникам бердянських закладів розміщення презентували проєки міжнародної технічної допомоги для туристичного бізнесу