Бердянська міська рада - офіційний сайт

Балансова комісія доповіла про результати проведеного аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Бердянськекотранс”

Розпорядженням міського голови було створення робочу комісію з проведення аналізу фінансово-господарської діяльності та повної інвентаризації основних засобів та малоцінних предметів КП “Бердянськекотранс”. Результати перевірки 2 квітня були представлені представникам міської влади, депутатського корпусу та громадськості.

“Завдання виконкому — підтримувати роботу комунальних підприємств. Для того, щоб це зробити, потрібно провести аналіз їх роботи, розробити заходи щодо їх розвитку, укріплення матеріальної бази і вивести їх на рентабельний рівень, щоб вони працювали і могли надавати гарні та якісні послуги нашому населенню, - відзначив міський голова Валерій Баранов. - Ми розпочали цю роботу з підприємства “Бердянськекотранс”. Зараз наша група фахівців працює на підприємстві “Рятувально-водолазна служба”. Я вважаю, що ми за рік, а може і скоріше, усі комунальні підприємства повинні перевірити, знайти проблеми, недоліки, усунути їх і дати їм новий поштовх для розвитку”.

Начальник управління економіки Юлія Орлова озвучила короткий огляд результатів проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Бердянськекотранс” за 4 квартал 2018 — 2020 років. Вона говорила про прибирання вулиць міста, утримання зливостоків, зимове утримання доріг, доходи від надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з приватного сектору, списання паливно-мастильних матеріалів тощо. По усім цим напрямам у перевіряючих виникло чимало питань, починаючи від недоліків у веденні документації до списання паливно-мастильних матеріалів, залучення техніки підрядних організацій тощо.

У рамках аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Бердянськекотранс” було проведено також повну інвентаризацію основних засобів та малоцінних предметів, що знаходяться на балансі підприємства. Про це розповіла начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад. А фахівець управління праці та соціального захисту населення Тетяна Муращенко розповіла про перевірку дотримання вимог трудового законодавства на підприємстві. Більш детальна інформація про результати аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Бердянськекотранс” у відеозапису засідання, яке можна знайти на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі “Оналйн”, підрозділ “Заходи”.

Обговорення та емоційна дискусія щодо результатів перевірки тривала більше двох годин. Свої думки та зауваження щодо виявлених у ході перевірки недоліків висловлювали секретар міської ради Олександр Свідло, депутати Віктор Цуканов, Роман Озюменко, Олег Бойко та Сергій Мартинов. Пояснення надав і колишній керівник підприємства Олег Оргієць, який відзначив, що документацію у нього не запитували і детально не розбиралися у виявлених розбіжностях.

Підсумовуючи усе сказане, міський голова Валерій Баранов відзначив: “Ми зробили перевірку, зафіксували порушення з нашої точки зору. Але ми не маємо повноважень проводити слідства і все інше. Тому ми всі ці документи передаємо правоохоронним органам, які мають усі ці повноваження. Нехай розбираються і скажуть, що там, дай Бог, немає порушень, або будуть когось притягати до відповідальності”.

Балансова комісія доповіла про результати проведеного аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Бердянськекотранс”