Бердянська міська рада - офіційний сайт

Дорадча рада при міському голові з питань сприяння розвитку громадянського суспільства розпочала роботу

6 квітня відбулось перше засідання Дорадчої ради при міському голові з питань сприяння розвитку громадянського суспільства на території Бердянської міської територіальної громади. У залі засідань відбулось обговорення організаційних питань її діяльності, було обрано правління, затверджено Положення. До складу ради ввійшло 60 осіб.

Міський голова Валерій Баранов розповів про своє бачення, цілі та завдання спільної роботи із громадськістю задля поліпшення життя в місті:
- Мені потрібно з кимось радитися, обговорювати ідеї, завдання. Мені потрібен зворотний зв'язок, критика та конструктивний діалог. Це має бути не політичний орган, в якому є тільки інтереси міста і більше нічого. Таким органом я бачу Дорадчу раду. І в цю раду я запросив людей з “чистою історією”, тих, хто є авторитетним і займає активну життєву позицію. У кого за плечима є певний досвід і бажання змінювати Бердянськ на краще.

Міський голова наголосив, що рада відкрита, і всі бажаючі можуть долучитись до її роботи. На засіданні присутні погодили Положення діяльності Дорадчої ради, запропонувати кандидатури до її керівного складу та надали пропозиції до Проекту плану діяльності ради на 2021 рік.

До керівного складу (президії) Дорадчої ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства на території Бердянської міської територіальної громади ввійшли:

Сергій Кушнірюк - Декан факультету фізичного виховання БДПУ, голова Дорадчої ради

Ігор Касьянов - Голова правління Громадської спілки «Вільна громада-комфортне місто» м.Бердянськ, заступник голови Дорадчої ради

Єлізавєта Смирнова - Директор ОСББ «Азмоловець», секретар Дорадчої ради

Ігор Богданов - Ректор Бердянського державного педагогічного університету

Володимир Вержиковський - Почесний громадянин міста Бердянська

Інна Власова - Представниця громадської спілки «Національний експерно-будівельний альянс України»

Василь Гищук - Директор Державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти»

Павло Іщук - Редактор газети «Город», журналіст НСЖУ

Геннадій Могилін - Засновник Бердянського Союзу промисловців та підприємців (роботодавців)

Антон Пшенічний - Член громадської організації «Військово-патріотичне об`єднання учасників бойових дій в місті Бердянську «Сармат»».

При обговоренні було вирішено збиратися не рідше одного разу на два місяці, опрацювати план діяльності на 2021 рік з урахуванням висловлених пропозицій щодо питань озеленення в місті, боротьби зі шкідниками рослин, підготовки пляжів до оздоровчого сезону, утримання домашніх тварин, питань благоустрою тощо.

 

Дорадча рада при міському голові з питань сприяння розвитку громадянського суспільства розпочала роботу